contact

Voor de pers

Marika Zijp
Chief Commercial Officer
marika.zijp@kidsfoundation.nl
06 – 278 839 99

Voor kinderopvangorganisaties

Trudy Slager
Algemeen directeur
trudy.slager@kidsfoundation.nl

Voor scholen

Marian Feenstra
Directeur onderwijsrelaties
marian.feenstra@kidsfoundation.nl

Voor wetenschappers

Helen Faasse
Directeur Wetenschap & Beleid
helen.faasse@kidsfoundation.nl

Aansluiten of samenwerken

Thijs Kleijwegt
Head of Strategic Development and M&A
thijs.kleijwegt@kidsfoundation.nl

Overige vragen en informatie

Jeanine Lemmens
Chief Executive Officer
jeanine.lemmens@kidsfoundation.nl